جواب دادن مهمان هنرمند بازیگر برنامه

جواب دادن: مهمان هنرمند بازیگر برنامه هنرمند هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار گوناگون زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

در طول تاریخ هیچ گلی به اندازه رز مورد توجه قرار نگرفته هست. آن ها جهت همه مردم دنیا نماد عشق، قدردانی، سپاسگزاری، معنویت، دوستی، خوش حالی و سلامتی هستند. رزها

زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

زیباترین رزهای جهان، گل هایی به رنگ عشق!

عبارات مهم : آفتاب

در طول تاریخ هیچ گلی به اندازه رز مورد توجه قرار نگرفته هست. آن ها جهت همه مردم دنیا نماد عشق، قدردانی، سپاسگزاری، معنویت، دوستی، خوش حالی و سلامتی هستند. رزها با برانگیختن حال و هوا و احساسات ما می توانند تغییرات مثبتی در زندگی ما ایجاد کنند.

۱۰ – گل رز چند رنگ (Joseph’s Coat)
اگر به دنبال یک گل رز زیبای اوج رونده جهت باغتان هستید، گل رز چندرنگ می تواند عالی ترین گزینش جهت شما باشد. در واقع هیچ رز اوج رونده دیگری به رنگارنگی این گل نیست. این گیاه گل های متوسطی با سایه های قرمز-نارنجی و رنگ طلایی دارد. این گل روی نرده ها اوج می رود و یک سایبان در باغتان ایجاد می کند. این گل رز بیمار نمی شود و ارتفاع آن به ۲.۵ تا ۳ متر می رسد. باید این رز را در جای آفتابگیر بکارید و به آبیاری آن توجه کنید. این گیاه هر لحظه گل دارد و گل های رنگارنگ آن بار ها در بهار تا تابستان ظاهر می شوند. هم چنین رایحه ملایم میوه مانندی دارند.

۹ – رز میکلانژ
رز میکلانژ گل های بزرگی به رنگ زرد کره ای و ظاهر فوق العاده زیبای قدیمی دارد. در شرایط عادی گل های آن ۱۲ سانتیمتر قطر دارند. هم چنین هر گل ۴۰-۵۰ گلبرگ دارد. رز میکلانژ به خاطر رایحه نیرومند لیمویی اش مشهور هست. این گل گزینش خوبی جهت دسته گل هست. جهت کاشت رز میکلانژ جایی را گزینش کنید که آفتابگیری میانگین داشته باشد. این گیاه به ۱.۲ متر می رسد و به آبیاری میانگین نیاز دارد. گل های زرد و زیبای آن در اواسط بهار تا پاییز ظاهر می شوند.

زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

۸ – رز وینچستر کاتدرال
این رز شبیه رز انگلیسی است که گل های سفید فنجانی و جالب دارد. این رز های میانگین حدود ۶ سانتیمتر قطر و ۸۰ – ۸۵ گلبرگ دارند. علاوه بر زیبایی، وینچستر کاتدرال بوی فوق العاده ای هم دارد و رایحه خوشایندی شبیه به شکوفه های بادام و عسل تولید می کند. این گیاه نسبت به بیماری مقاوم است و در یک دوره طولانی رشد می کند و گل می دهد. دانه ها باید در قسمت از باغ که نسبتا آفتابگیر است کاشته شوند. رز وینچستر کاتدرال ۱.۲ متر رشد می کند و نخستین گل در تابستان ظاهر می شود و تا پاییز بار ها گل می دهد.

۷ – رز سرخ بهشتی (Red Eden)
این گیاه بالارونده شگفت انگیز، گل های بزرگ و قرمز رنگ قدیمی دارد. قطر هر یک از گل های آن حدود ۱۲.۵ سانتیمتر است و تا ۱۱۰ گلبرگ دارد. هم چنین رز سرخ بهشت یکی از عالی ترین بو ها را در میان همه رزهای دنیا دارد. این رز اوج رونده قشنگ جهت نرده ها مناسب و مواظبت از آن بسیار راحت هست. این گیاه به آفتاب کامل و آبیاری میانگین نیاز دارد. هم چنین باید گیاه را هرس کنید. گلدهی این رز از بهار شروع می شود و تا آخر تابستان ادامه دارد.

در طول تاریخ هیچ گلی به اندازه رز مورد توجه قرار نگرفته هست. آن ها جهت همه مردم دنیا نماد عشق، قدردانی، سپاسگزاری، معنویت، دوستی، خوش حالی و سلامتی هستند. رزها

۶ – گل آلبرشت دورر (Albrecht Durer)
این رز جالب گل های بزرگ نارنجی-هلویی دارد. شدت رنگ نارنجی این رز نسبت به جَوی عوض کردن می کند و در فصل زمستان کاملا صورتی رنگ می شود. رایحه این رز هم به اندازه قشنگی آن مشهور است و بوی میوه ای شدید و خوشایندی تولید می کند. می توانید این رز را در فضاهای کوچک بکارید و تا ۹۰ سانتیمتر رشد می کند. هرس کردن و آبیاری میانگین در پرورش رز آلبرشت دورر بسیار مهم است.

۵ – رز ویکتور هوگو
رز ویکتور هوگو جزء زیباترین رزهای قرمز دنیا است و گل های قرمز تیره بزرگی با ۲۵ – ۳۰ گلبرگ تولید می کند. بوی نیرومند یکی دیگر از شاخصه های فوق العاده این رز هست؛ بنابراین رز ویکتور هوگو گزینش خوبی جهت دسته گل و گلدان هست. رز ویکتور هوگو تا یک متر رشد می کند و به آفتاب کامل نیاز دارد. هرس کردن یکی از الزامات این گیاه در زمستان و بهار هست. گلدهی این گیاه در بهار شروع می شود و تا پاییز بار ها تکرار می شود.

۴ – رز راپسودی در آبی (Rhapsody In Blue)
راپسودی یک گل رنگارنگ قشنگ با سایه های بنفش و ارغوانی و آبی هست. این گل های قشنگ ابتدا کاملا آبی رنگ هستند سپس به تدریج سایه های آبی خاکستری می گیرند. آن ها به عنوان شاخه گل بسیار مناسب هستند. جهت کاشت این گل رز باید جایی را گزینش کنید که دما و آفتاب گیری میانگین داشته باشد. این گیاه تا ۱.۲ متر رشد می کند. گل های رنگی در سراسر فصل تابستان ظاهر خواهند شد.

زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

۳- رز مدال طلا (Gold Medal)
همان طور که از نامش پیداست، رز مدال طلا گل های بزرگ و طلایی درخشان دارد که هر کدامشان ۳۰ – ۴۰ گلبرگ دارد. رنگ طلایی این گل در دمای میانگین زیاد می شود. رایحه میوه ای شدید این گل، آن را یکی از عالی ترین رز ها می کند. رز مدال طلا یک بوته راست و تقریبا بدون خار است که ارتفاعش به ۹۰ سانتیمتر می رسد. این گیاه به آفتاب کامل نیاز دارد و باید در بهار و زمستان هرس شود. گل های این گیاه از بهار تا تابستان شکوفا می شوند.

۲ – رز بلک باکارا (Black Baccara)
بلک باکارا در نگاه اول شبیه یک گل رز سیاه بزرگ هست. ولی درواقع رز سیاه نیست و بافت مخملی منحصربفرد گلبرگ های آن شباهت زیادی به رنگ سیاه دارد. رنگ تیره بلک باکارا در میان دوستداران رز مشهور هست. هر یک از گل های این رز ۱۰ سانتیمتر قطر و ۴۵ گلبرگ دارند. رز بلک باکارا به آفتاب زیاد و خاک خشک نیاز دارد. گل های مخملی درخشان این گیاه از بهار تا پاییز شکوفا می شوند.

در طول تاریخ هیچ گلی به اندازه رز مورد توجه قرار نگرفته هست. آن ها جهت همه مردم دنیا نماد عشق، قدردانی، سپاسگزاری، معنویت، دوستی، خوش حالی و سلامتی هستند. رزها

۱ – رز دابل دیلایت (Double Delight)
گل دابل دیلایت واقعا یکی از شگفت انگیزترین رزهای دنیا است که قشنگی و رایحه آن مشهور هست. این گیاه فوق العاده گل های بزرگ کرم رنگ با لبه های قرمز و ۳۰ – ۳۵ گلبرگ دارد. همچنین رز دابل دیلایت بوی تند شدیدی تولید می کند. جهت پرورش یک رز دابل دیلایت خوش رنگ و قشنگ به آفتاب زیادی نیاز دارید. این گیاه تا ۱.۵ متر رشد می کند. هرس کردن در بهار یکی دیگر از کارهای مهمی است که باید جهت این رز انجام دهید. گل های بزرگ، رنگارنگ و جالب توجه این رز در بهار تا پاییز ظاهر می شوند.

زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

برترین ها

واژه های کلیدی: آفتاب | پاییز | تابستان | اخبار گوناگون

زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

زیباترین رزهای جهان، گل‌هایی به رنگ عشق!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs