جواب دادن مهمان هنرمند بازیگر برنامه

جواب دادن: مهمان هنرمند بازیگر برنامه هنرمند هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسئله رونالدو نگران‌کننده نیست / زیدان

سرمربی رئال مادرید مسئله جسمی ستاره تیمش را نگران‌کننده نمی‌داند و اعتقاد است رونالدو به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسد.

مسئله رونالدو نگران‌کننده نیست / زیدان

زیدان: مسئله رونالدو دلواپس کننده نیست

عبارات مهم : اروپا

سرمربی رئال مادرید مسئله جسمی ستاره تیمش را دلواپس کننده نمی داند و اعتقاد است رونالدو به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسد.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید یک شنبه شب در هفته سی وششم لالیگا برابر بارسلونا به تساوی دو بر دو دست یافت. زین الدین زیدان بعد از بازی گفت: بازی قشنگی را تماشا کردیم و نمی دانم نتیجه تساوی شایسته دو تیم بود یا نه. افرادی که در ورزشگاه بودند، باید از این بازی خشنود باشند. ما مشتاق پیروزی در این دیدار بودیم. به همین خاطر نمایش خوبی در نیمه اول داشتیم. در نیمه دوم به خاطر 10 نفره بودن حریف با آرامش کار کردیم. اعتقاد دارم بارسا بدون شکست لالیگا را به آخر خواهد رساند.

سرمربی رئال مادرید راجع به داوری اظهار کرد: کار مشکل بود ولی هر لحظه قضاوت در دیدارهای حساس این چنین هست. قضاوت کار مشکل است.

کریستیانو رونالدو در شروع نیمه دوم به علت پرسشها جسمی تعویض شد. سرمربی فرانسوی راجع به اوضاع ستاره تیمش گفت: اکنون در شرایط خوبی قرار ندارد ولی مسئله خاصی نیست. این برخورد تنها در یک حرکت ایجاد شد. به زودی وضعیتش بررسی خواهد شد. جهت فینال لیگ قهرمانان اروپا نگرانی ندارم.

زیدان در ادامه به عملکرد گرت بیل و کریم بنزما اشاره کرد و گفت: از همه مهم تر این است که به خوبی تمرین می کنند. کریم جز بازیکنان باتمرکز هست. او در روز دیگری یعنی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نشان داد در چه سطحی هست. تنها سه بازی در لالیگا باقی مانده است و سپس فینال لیگ قهرمانان را پیش رو داریم.

سرمربی مادرید راجع به نتیجه کسب شده است در ال کلاسیکو اظهار کرد: خوشحال نیستم چون دوست داشتیم پیروز شویم. بازی خوبی جهت دوستداران فوتبال بود. افرادی که به فوتبال علاقه مند هستند باید از این دیدار خشنود باشند. فوتبال مهم تر از جنجال هایی است که می خواهند به وجود آورند.

مسئله رونالدو نگران‌کننده نیست / زیدان

واژه های کلیدی: اروپا | سرمربی | لالیگا | رونالدو | قهرمانان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs