جواب دادن مهمان هنرمند بازیگر برنامه

جواب دادن: مهمان هنرمند بازیگر برنامه هنرمند هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با شفر به این دلایل می‌تواند موفق باشد

استقلال و افتادن روی نوار موفقیت. از زمانی که وینفرد شفر روی نیمکت این تیم نشسته روند نتایجی که این تیم گرفته صعودی بوده.این را هم آمار و نتیجه های می گویند و ه

استقلال با شفر به این دلایل می‌تواند موفق باشد

استقلال با شفر به این دلایل می تواند موفق باشد

عبارات مهم : مسابقه

پیش بینی ها این طور است که استقلال در نیم فصل دوم می تواند نتیجه های بهتری بگیرد.

استقلال و افتادن روی نوار موفقیت. از زمانی که وینفرد شفر روی نیمکت این تیم نشسته روند نتایجی که این تیم گرفته صعودی بوده.این را هم آمار و نتیجه های می گویند و هم رضایتی که هواداران از عملکرد استقلالی ها دارند.

استقلال با شفر به این دلایل می‌تواند موفق باشد

شفر یک مربی کاربلد آلمانی است و نخستین کار بزرگی که در استقلال کرده پیاده کردن نظم آلمان ها در تیم تحت هدایتش بوده هست. آنها جهت هر بازی برنامه دارند و هرگز بدون تاکتیک و سراسیمه به دروازه حریف حمله نمی کنند.

دومین فاکتور مهمی که شفر توانسته در استقلال پیاده کند برقراری هماهنگی خوب خط دفاعی است.بازی گرفتن از روزبه چشمی،امید نورافکن،حسینی و نظمی که آنها در پاشنه آشیل فصل قبل استقلال ایجاد کرده اند باعث شده است که حریفان جهت زدن گل به این تیم مشکل داشته باشند.در خط میانی استقلال سرور جباروف نقش یک رهبر را به خوبی بازی می کند.به خصوص اینکه او با امید ابراهیمی و فرشید باقری به بالاترین شکل هماهنگی رسیده است.

استقلال و افتادن روی نوار موفقیت. از زمانی که وینفرد شفر روی نیمکت این تیم نشسته روند نتایجی که این تیم گرفته صعودی بوده.این را هم آمار و نتیجه های می گویند و ه

نکته اینجاست که جباروف به خوبی در حملات اضافه می شود و حالا عالی ترین هافبک گلزن آبی ها در این فصل است.این اتفاق در حالی افتاده است که جدا از طلسمی که جهت خط حمله آبی ها وجود دارد و آنها نتوانسته اند در حد ایده آل باشند ولی ظاهرا قائدی و قربانی به شرایطی رسیده اند که بشود با اضافه شدن یک مهاجم دیگر اوضاع را از اینی که است بهتر کرد. نقطه مشترکی که بسیاری از کارشناسان فوتبالی روی آن اتفاق نظر دارند این است که استقلال در نیم فصل دوم مسابقه های لیگ برتر می تواند روزهای بهتری را تجربه کند.

فاصله آنها جهت اوج بردن جام قهرمانی با پرسپولیس،پارس جنوبی و سایر تیم های صدرنشین زیاد است به همین علت شانس آنها جهت قهرمانی در لیگ برتر پایین است ولی شاگردان شفر حالا در جمع 4 تیم برتر جام حذفی هستند و قهرمانی در این مسابقه ها،می تواند مرهمی باشد بر زخم هایی که هواداران در یکی دو فصل اخیر خورده اند.

خبرآنلاین

استقلال با شفر به این دلایل می‌تواند موفق باشد

واژه های کلیدی: مسابقه | استقلال | هماهنگی | استقلال | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs