جواب دادن مهمان هنرمند بازیگر برنامه

جواب دادن: مهمان هنرمند بازیگر برنامه هنرمند هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی عوض کردن برجام غیرممکن است / مسکو

قائم مقام نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین تاکید کرد که عوض کردن یا اصلاح برجام غیرسازنده و غیرقابل پذیرش است.

عوض کردن برجام غیرممکن است / مسکو

مسکو: عوض کردن برجام غیرممکن است

عبارات مهم : ایران

قائم مقام نماینده روسیه در شرکت های بین المللی در وین تاکید کرد که عوض کردن یا اصلاح برجام غیرسازنده و غیرقابل پذیرش است.

به گزارش ایسنا، قائم مقام نماینده روسیه در شرکت های بین المللی در وین در گفت وگو با خبرگزاری اینترفکس، با بیان اینکه عوض کردن برجام غیرسازنده، غیرممکن و غیرقابل پذیرش هست، گفت: بیانات مدیر جمهور ترامپ در آخرین بیانیه خود راجع به تمدید تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران تاسف بار است.

عوض کردن برجام غیرممکن است / مسکو

وی افزود: مسکو امیدوار است که بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی از تاسیسات هسته ای کشور عزیزمان ایران مطابق با برجام ادامه داشته باشد. درخواست ترامپ جهت انجام بازرسی های نامحدود از تاسیسات هسته ای کشور عزیزمان ایران غیرواقع بینانه است.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا جمعه شب (22 دی ماه) بیانیه ای را راجع به توافق هسته ای منتشر و در آن اعلام کرد که به تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد. ترامپ در این بیانیه گفت که اگر طرف های اروپایی برجام آنچه وی نقاظ ضعف این توافق می خواند را اصلاح نکنند، از برجام خارج خواهد شد.

قائم مقام نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین تاکید کرد که عوض کردن یا اصلاح برجام غیرسازنده و غیرقابل پذیرش است.

ترامپ پیش از این خواستار افزودن شروط دیگری همچون دائمی شدن محدودیت های هسته ای کشور عزیزمان ایران در چارچوب برجام و بازرسی از تاسیسات نظامی در توافق هسته ای شده است بود.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | بیانیه | دونالد ترامپ | تاسیسات هسته ای | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs