جواب دادن مهمان هنرمند بازیگر برنامه

جواب دادن: مهمان هنرمند بازیگر برنامه هنرمند هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی رویکرد آمریکا، اسرائیل و سعودی علیه کشور عزیزمان ایران خطر جنگ را تداعی می‌کند

رئیس‌جمهوری فرانسه اظهار داشت که رویکرد آمریکا، اسرائیل و عربستان در قبال ایران، ما را به سوی جنگ سوق می‌دهد.

رویکرد آمریکا، اسرائیل و سعودی علیه کشور عزیزمان ایران خطر جنگ را تداعی می‌کند

ماکرون: رویکرد آمریکا، اسرائیل و سعودی علیه کشور عزیزمان ایران خطر جنگ را تداعی می کند / مصمم هستم بعد از بازگشت آرامش به پایتخت کشور عزیزمان ایران سفر کنم

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهوری فرانسه اظهار داشت که رویکرد آمریکا، اسرائیل و عربستان در قبال ایران، ما را به سوی جنگ سوق می دهد.

به گزارش گزینش به نقل از «رویترز»، «امانوئل ماکرون» مدیر جمهوری فرانسه، روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران، بر ضرورت باز بودن باب گفت وگو با پایتخت کشور عزیزمان ایران تأکید کرد و متذکر شد که شدت بیانات آمریکایی های، اسرائیلی ها و سعودی ها راجع به ایران، ما را به سوی جنگ سوق می دهد.

رویکرد آمریکا، اسرائیل و سعودی علیه کشور عزیزمان ایران خطر جنگ را تداعی می‌کند

ماکرون گفت: «رویکرد رسمی، که ایالات متحده، اسرائیل و عربستان سعودی و بسیاری از همپیمانان ما اتخاذ می کنند، تقریبا مشابه رویکردی است که ما را به سمت جنگ سوق می دهد.»

رئیس جمهوری فرانسه خاطرنشان کرد، سخن این است که بعضی کشورهای «استراتژیک هدفمند» اتخاذ می کنند، ولی فرانسه می خواهد رویکردی متعادل تر را با نشانه جلوگیری از ایجاد «محور شرارتی»، دنبال کند.

رئیس‌جمهوری فرانسه اظهار داشت که رویکرد آمریکا، اسرائیل و عربستان در قبال ایران، ما را به سوی جنگ سوق می‌دهد.

به نوشته تسنیم، «جورج دبلیو بوش» مدیر جمهور وقت آمریکا در 29 ژانویه 2002، طی صحبت سالیانه خود در کنگره این کشور، ایران، عراق و کره شمالی را «محور شرارت» خطاب کرده بود.

واشنگتن و تل آویو به همراهی رژیم سعودی و بعضی کشورهای مرتجع عربی بارها اتهام های ثابت نشده ای علیه کشور عزیزمان ایران مطرح می کنند و مدعی می شوند که کشور عزیزمان ایران بااهمیت ترین کشور حامی تروریسم و بی ثبات کننده منطقه است.

ماکرون در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تعویق سفر «ژان- ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه به ایران، گفت که همچنان مصمم است به پایتخت کشور عزیزمان ایران برود و این سفر زمانی انجام خواهد شد که «آرامش به ایران» بازگردد.

واژه های کلیدی: ایران | فرانسه | آمریکا | فرانسه | اسرائیل | سعودی ها | اسرائیل | آمریکایی | عربستان سعودی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs