جواب دادن مهمان هنرمند بازیگر برنامه

جواب دادن: مهمان هنرمند بازیگر برنامه هنرمند هنرمندان اخبار فرهنگی و هنری

وضعیت بازار مسکن در بهمن‌ماه از زیاد کردن ۲۲ درصدی قیمت و ۱۷.۷ درصدی معاملات نسبت به ماه مشابه سال قبل حکایت دارد.

مسکن ۲۲ درصد گران شد

مسکن ۲۲ درصد گران شد

عبارات مهم : ایران

وضعیت بازار مسکن در بهمن ماه از زیاد کردن ۲۲ درصدی قیمت و ۱۷.۷ درصدی معاملات نسبت به ماه مشابه سال قبل حکایت دارد.

به گزارش ایسنا، بانک مرکزی آخرین تحولات بازار مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را که مربوط به بهمن ماه ۱۳۹۶ هست، منتشر کرد. بر اساس این گزارش، در بهمن ماه امسال تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۱۸.۴ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۷.۷ درصد نشان می دهد.

در ماه مورد گزارش میانگین قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده است از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ۵ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۵.۱ و ۲۲.۳ درصد زیاد کردن نشان می دهد.

نوسازها همچنان بیشترین فروش را دارند
بررسی توزیع معاملات بر اساس عمر بنا در بهمن ماه ۱۳۹۶ حاکی از آن است که واحدهای تا پنج سال ساخت سهم ۴۸.۷ درصدی از معاملات را به خود تخصیص داده شده است داده اند. البته سهم مذکور در مقایسه با بهمن ماه سال قبل ۵.۲ درصد کم کردن یافته و در برابر به سهم واحدهای با قدمت بیش از ۱۵ سال افزوده شده است است.

مسکن ۲۲ درصد گران شد

منطقه پنج پیشتاز معاملات
توزیع تعداد معاملات بر حسب مناطق در بهمن ماه ۱۳۹۶ حاکی از آن است که منطقه پنج با سهم ۱۳ درصدی در میان مناطق ۲۲ گانه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران کماکان بیشترین تعداد قراردادهای مبایعه نامه را به خود تخصیص داده شده است داده هست. بعد از آن مناطق چهار و دو به ترتیب با سهم های ۱۱.۱ و ۹.۶ درصد در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

در مجموع ۷۳.۳ درصد از کل تعداد معاملات مربوط به ۱۰ منطقه شهر (به ترتیب بیشترین فراوانی مشمول بر مناطق ۵، ۴، ۲، ۸، ۱۴، ۱، ۱۰، ۳، ۷ و ۱۱) بوده و ۱۲ منطقه باقی مانده تنها ۲۶.۷ درصد از کل معاملات را به خود تخصیص داده شده است داده اند.

وضعیت بازار مسکن در بهمن‌ماه از زیاد کردن ۲۲ درصدی قیمت و ۱۷.۷ درصدی معاملات نسبت به ماه مشابه سال قبل حکایت دارد.

بیشترین میانگین قیمت یک مترمربع زیربنای مسکونی معادل ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان به منطقه یک و کمترین آن با ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان به منطقه ۱۸ تعلق داشته هست. ارقام مزبور نسبت به ماه مشابه سال قبل به طور یکسان ۱۴ درصد زیاد کردن نشان می دهد.

رشد ۱۰.۱ درصدی قیمت در ۱۱ ماهه امسال
در ۱۱ ماهه ۱۳۹۶ تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۱۶۸.۹ هزار واحد بالغ گردید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل زیاد کردن ۱۲.۸ درصدی را نشان می دهد. در این مدت میانگین قیمت یک مترمربع بنای واحد مسکونی معامله شده است از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ۴ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰.۱ درصد زیاد کردن نشان می دهد.

واژه های کلیدی: ایران | معاملات آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

مسکن ۲۲ درصد گران شد

مسکن ۲۲ درصد گران شد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs